Mūsų naujienos

Paskelbta: 2018 03 21

2%

Mieli parapijiečiai,

prisijunkite prie evangelikų liuteronų bendruomenės organizuojamos diakoninės-socialinės veiklos bei vykdomų darbų skirdami 2 % sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai galite padaryti Jurbarko VMI skyriuje, naudodamiesi elektronine bankininkyste ar parapijoje užpildę deklaracijos formą.

Jurbarko evangelikų liuteronų parapija

K. Donelaičio g. 41, Jurbarkas

įmonės kodas 192082534

arba

Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“

K. Donelaičio 43, Jurbarkas

įmonės kodas 300647880

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, galima kreiptis į

parapijos buhalterę Vandą Bačiulienę (kiekvieną sekmadienį bažnyčioje) arba į parapijos pirmininkę Danutę Dobilienę tel.: 8 614 11740

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 03 20

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 03 19

JURBARKO EVANGELIKŲ LIUTERONŲ PARAPIJOS DIAKONIJA „JURBARKO SANDORA“

tęstinis projektas „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“

 

 

Pradėtas įgyvendinti tęstinis Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ projektas „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“. Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės lėšomis. Projektas tęstinis. Vykdomas nuo 2016 m.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 03 12

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 03 10

Didžiosios savaitės ir Šv. Velykų pamaldų tvarkaraščiai

 

Kovo 25 d. 10.30 val. Verbų sekmadienio pamaldos Skirsnemunės evangelikų liuteronų bažnyčioje

 

Kovo 30 d. 18.00 val. Didžiojo Penktadienio pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

 

Balandžio 1 d. Šv. Vėlykų (Prisikėlimo) pamaldos:

9.00 val. Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

11.00 val. Skirsnemunės evangelikų liuteronų bažnyčioje

 

Balandžio 2 d. Antroji Šv. Velykų diena:

10.00 val. pamaldos Smalininkų evangelikų liuteronų bažnyčioje

13.30 val. pamaldos Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 02 27

 Įgyvendinant projektą „Socialinis įgalinimas kaimo vietovėse“ (SEMPRE), regionuose kuriamos naujos socialinės paslaugos

 

 

Vienijami bendrų tikslų, VšĮ „Liuteronų diakonija“ ir partnerinės organizacijos: Klaipėdos universitetas, reabilitacijos centras VšĮ „Gabrielius“, ėmė įgyvendinti SEMPRE projekto metu iškeltą socialinių paslaugų tobulinimo idėją „Palaikymo komanda“ Pagėgių regione. Per pirmuosius projekto įgyvendinimo metus atlikus projekto tikslinės grupės – priklausomybės ligomis sergančių bei su šia grupe dirbančių asmenų poreikių tyrimą, buvo išgryninta socialinių paslaugų plėtros idėja -  tęstinė profesionali pagalba resocializacijos procese „Palaikymo komanda“. Atsižvelgiant į sudėtingą resocializacijos įgyvendinimą Lietuvoje, nuspręsta įgyvendinti konsultacijų kursą VŠĮ „Gabrielius“ darbuotojams veiklos optimizavimo klausimais, didžiausią dėmesį skiriant resocializacijos problemai. Šiuo metu jau teikiamos profesionalios supervizijos bei socialinio palaikymo mokymai, padėsiantys tobulinti tikslinės grupės narių profesinius gebėjimus, verslumo įgūdžius parengiant tikslinės grupės narius naujos socialinio palaikymo paslaugos kūrimui bei organizavimui. Šių mokymų metu bus parengta palaikymo komanda, susidedanti iš priklausomybės ligomis sergančių asmenų bei asmenų dirbančių su tiksline grupe. 


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 01 15

Vaikų dienos centre paminėta Laisvės gynėjų diena

 

 

Lietuvoje jau 27 kartą minint tragiškų sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną, dienos centre lankantys vaikai dalyvavo darbuotojų surengtoje viktorinoje „Ką aš žinau apie sausio 13-osios įvykius?“. Viktorinos tikslas geriau pažinti savo šalies istoriją ir prisiminti tuos, kurie už mūsų laisvę paaukojo gyvybes. Vaikams buvo trumpai papasakota įvykių seka kuri sausio 13 -ąją sukrėtė kiekvieną lietuvio širdį. Išklausę trumpo pasakojimo apie istorijos faktus vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Viktorinos metu džiugino vaikų žinios apie įvykius sukrėtusius Lietuvą sausio  13-ąją. Viktorinos dalyviai apdovanoti smulkiomis atminimo dovanėlėmis.

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 29

_______________________________________________________________________________________


         

________________________________________________________________________________

 

Sėkmingai užbaigti 2017 metai vykdant tęstinį projektą „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“

 

 

2017 metais vasario mėnesį pradėtas įgyvendinti tęstinis Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ projektas „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“ sėkmingai užbaigė metus. Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės lėšomis.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 20

 

Kalėdinės vaikų dirbtuvės vaikų dienos užimtumo centre

 

 

Likus vos kelioms savaitėms iki šv. Kalėdų visi pradedame svajoti, galvoti apie dovanas. O mūsų mažieji vaikai ypatingai laiko šių švenčių. Kaip ir kiekvienais metais vaikų dienos užimtumo centre rašėme laišką Kalėdų seneliui, tačiau šios kūrybinės dirbtuvės buvo skirtos mūsų artimųjų dovanų gaminimui. Kurių metu vaikai savo dovanėles skyrė savo tėveliams, draugams, seserims ar broliams.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 11

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRĄ JURBARKO RAJONE REMIA LIETUVOS IR VOKIETIJOS ROTARIEČIAI

 

Iš kairės - Siegfried Schöpping, kun. Mindaugas Kairys, Rotary Prezidentas Klaus Mies.

 

            Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“ - turi ilgametę patirtį diakoninio-socialinio darbo srityje, kurios veikla vėl atnaujinta nuo atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės metų. Pirmoji diakoninė organizacija „SANDORA“ įsteigta 1904 metais. Jos veikla buvo ir yra grindžiama krikščionišku gailestingumu.


Skaitykite plačiau

Naujienos:  [1-10]   [11-20]   [21-30]   [31-40]   [41-50]   [51-60]   [61-70]   [71-80]   [81-90]   [91-100]   [101-110]   [111-120]   [121-130]   [131-140]   [141-148]