Grįžti

Mokytojams ir socialiniams darbuotojams - Vilniaus arsenalo koncertas

 

Penktadienį Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje visi Pagėgių savivaldybės pedagogai ir socialiniai darbuotojai minėjo savo profesines šventes. Dviejų sričių atstovai į bendrą renginį susirinko pirmą kartą, mat iš Pagėgių savivaldybės gavo vieną ne eilinę dovaną – Vilniaus arsenalo koncertą. 

 

Tokio lygio koncertas Vilkyškių bažnyčioje buvo surengtas neatsitiktinai. Neseniai būtent į šią bažnyčią Pagėgių savivaldybės mero Kęsto Komskio bei kunigo Mindaugo Kairio iniciatyva buvo parvežti ir sumontuoti vokiečių dovanoti įspūdingi vargonai. Šiame regione tokie vargonai yra didžiausi. Naujų vargonų skleidžiamas garsas puikiai tiko prie Vilkyškių seniūno Sigito Stonio pakviesto Vilniaus arsenalo grojamos muzikos.

Nekasdieninis subtilios muzikos koncertas nustebino šventės dalyvius. Tokia graži jau tradicine tapusi šventė, anot jos dalyvių, buvo pirmą kartą.

Šventės metu buvo neapsieita be tradicinės iškilmingos mero padėkos raštų įteikimo ceremonijos. Šiais metais padėkomis už ilgametį darbą, atsidavimą bei kūrybinę veiklą meras pagerbė apie 40 visos savivaldybės mokytojų ir 4 socialinius darbuotojus.

Keletą dainų mylimiems mokytojams padovanojo ir Vilkyškių vidurinės mokyklos mokiniai.