Mūsų naujienos

Paskelbta: 2018 03 12

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 02 27

Edukacinių renginių ciklas tęsiasi

 

 

Kiekvienas susitikimas su muziejininke-edukatore Gabija Viduolyte, vaikams būna pilnas staigmenų, tiek naudojamų priemonių įvairove, tiek kūrybinių užsiėmimų „kūriniu“-rezultatu. Vasario 20-ąją vaikų dienos centre mažieji dienos centro vaikai „žaidė su degtukais“. Dažnai vaikams draudžiama imti degtukus namuose, tačiau šią dieną tai buvo išimtis, degtukai buvo pagrindinė priemonė kūrybiniam procesui. Originalią techniką, kurios pagalba iš degtukų galima sukurti įspūdingus ir meniškus darbus, vaikai gamino pirmą kartą.

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 02 05

Dienos centre Skirsnemunėje savanorė iš Vokietijos

 

 

            Iš karto po Naujųjų metų, Skirsnemunės dienos centre, vaikų laukė labai laukta viešnia – savanorė iš Vokietijos. Vienuoliktokė mergina, Marlena Fiedler (Marlena Fydler), atvyko iš Magdeburgo miesto (Vokietija) Valdorfo mokyklos.  

            Lietuvą Marlena pasirinko išgirdusi ją ruošusio Konfirmacijai parapijos pastoriaus pasakojimą apie čia gyvenančius vaikus, taip vienuoliktokė ir nusprendė pasirinkti savo socialinės praktikos šalį. Mūsų šalyje dar nėra tokios savanoriavimo praktikos, kai dar moksleivis jaunuolis turi atlikti praktiką socialinėje srityje.

            Per trejas savaites, praleistas Skirsnemunėje veikiančiame Jurbarko evangelikų liuteronų diakonijos „Jurbarko sandora“ įkurtame dienos vaikų užimtumo centre, Marlena turėjo „darbo“ kiekvieną dieną. Kiekvienos dienos metu ji padėjo vaikams kūrybinėse valandėlėse, kartu gamino, mokinosi ir pati mokino technologijų pamokėlėse kulinarinių veiklų, kūrė su vaikais meninius darbelius, piešė, lipdė, bei žinoma tapo geriausia jų drauge.

            Plačiau apie moksleivės įspūdžius lankantis Skirsnemunėje ir keliaujant po Lietuvą galite paskaityti čia: http://jurbarkosviesa.lt/Priedai/Zvilgsnis/Praktikai-vokietaite-Marlena-pasirinko-Skirsnemune

            Džiaugiamės, jog diakonija „Jurbarko sandora“ gali priimti savanorius ne tik iš Lietuvos, bet susidomėjimo sulaukia ir iš užsienio šalių. Tikime, jog tai ne paskutinis savanoris iš užsienio kraštų.

 

Veiklos finansuojamos iš diakonijos „Jurbarko sandora“ įgyvendinamo bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės, Jurbarko rajono savivaldybės remiamo projekto „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“.

 

 

 

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2018 01 15

Vaikų dienos centre paminėta Laisvės gynėjų diena

 

 

Lietuvoje jau 27 kartą minint tragiškų sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną, dienos centre lankantys vaikai dalyvavo darbuotojų surengtoje viktorinoje „Ką aš žinau apie sausio 13-osios įvykius?“. Viktorinos tikslas geriau pažinti savo šalies istoriją ir prisiminti tuos, kurie už mūsų laisvę paaukojo gyvybes. Vaikams buvo trumpai papasakota įvykių seka kuri sausio 13 -ąją sukrėtė kiekvieną lietuvio širdį. Išklausę trumpo pasakojimo apie istorijos faktus vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Viktorinos metu džiugino vaikų žinios apie įvykius sukrėtusius Lietuvą sausio  13-ąją. Viktorinos dalyviai apdovanoti smulkiomis atminimo dovanėlėmis.

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 29

_______________________________________________________________________________________


         

________________________________________________________________________________

 

Sėkmingai užbaigti 2017 metai vykdant tęstinį projektą „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“

 

 

2017 metais vasario mėnesį pradėtas įgyvendinti tęstinis Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ projektas „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“ sėkmingai užbaigė metus. Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės lėšomis.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 20

 

Kalėdinės vaikų dirbtuvės vaikų dienos užimtumo centre

 

 

Likus vos kelioms savaitėms iki šv. Kalėdų visi pradedame svajoti, galvoti apie dovanas. O mūsų mažieji vaikai ypatingai laiko šių švenčių. Kaip ir kiekvienais metais vaikų dienos užimtumo centre rašėme laišką Kalėdų seneliui, tačiau šios kūrybinės dirbtuvės buvo skirtos mūsų artimųjų dovanų gaminimui. Kurių metu vaikai savo dovanėles skyrė savo tėveliams, draugams, seserims ar broliams.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 11

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRĄ JURBARKO RAJONE REMIA LIETUVOS IR VOKIETIJOS ROTARIEČIAI

 

Iš kairės - Siegfried Schöpping, kun. Mindaugas Kairys, Rotary Prezidentas Klaus Mies.

 

            Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“ - turi ilgametę patirtį diakoninio-socialinio darbo srityje, kurios veikla vėl atnaujinta nuo atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės metų. Pirmoji diakoninė organizacija „SANDORA“ įsteigta 1904 metais. Jos veikla buvo ir yra grindžiama krikščionišku gailestingumu.


Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 01

Mokymai šeimų nariams slaugantiems, prižiūrintiems ligonius,

vyresnio amžiaus žmones

 

 

2017 metų lapkričio 22 dieną Seredžiaus senelių globos namuose prasidėjo mokymų ciklas „Mokymai šeimų nariams slaugantiems, prižiūrintiems ligonius, vyresnio amžiaus žmones“.

 

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 12 01

Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Jurbarko rajono savivaldybėje“  

mokymai vyresnio amžiaus žmonėms, seneliams, kurie augina/prižiūri/bendrauja su Z kartos vaikais/jaunuoliais

 

 

Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“ įgyvendindama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Jurbarko rajono savivaldybėje“ tęsia mokymų ciklą Viešvilėje. 2017 metų spalio 14 dieną startavę mokymai vyresnio amžiaus žmonėms, seneliams, kurie bendrauja/prižiūri/augina Z kartos vaikus/jaunuolius tęsiasi. Gausiai lankomi mokymai akivaizdus įrodymas, jog komunikacinių žinių, pozityvių bendravimo „receptų“ trūksta bendraujant su „šiuolaikiniu“ jaunimu. Kiekvienas susitikimas kupinas diskusijų, klausimų.

Skaitykite plačiau

Paskelbta: 2017 11 20

2017 metų Kalėdinio laikotarpio pamaldų tvarka

 

Gruodžio 3 d. 10 val. I-ojo Advento sekmadienio pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 3 d. 13.30 val. I-ojo Advento sekmadienio pamaldos Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 10 d. 10 val. II-ojo Advento sekmadienio pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 10 d. 13 val. II-ojo Advento sekmadienio pamaldos Smalininkų evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 17 d. 17 val. III-ojo  Advento sekmadienio Ekumeninės pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 24 d. 17 val. Šv. Kūčių vakaro pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

Pirmoji Šv. Kalėdų diena

Gruodžio 25 d. 8 val. Šv. Kalėdų rytmečio pamaldos Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 25 d. 10.30 val. Šv. Kalėdų rytmečio pamaldos Skirsnemunės-Žvyrių evangelikų liuteronų bažnyčioje

Antroji Šv. Kalėdų diena

Gruodžio 26 d. 10 val. Pamaldos Smalininkų evangelikų liuteronų bažnyčioje

Gruodžio 26 d. 13.30 val. Pamaldos Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje

Skaitykite plačiau

Naujienos:  [1-10]   [11-20]   [21-30]   [31-40]   [41-50]   [51-60]   [61-70]   [71-80]   [81-90]   [91-100]   [101-110]   [111-120]   [121-130]   [131-140]   [141-150]   [151-160]   [161-170]   [171-180]   [181-190]   [191-200]   [201-210]   [211-220]   [221-230]   [231-240]   [241-250]   [251-260]   [261-265]