Adventas Skirsnemunės vaikų dienos centre

 


            Kaip ir kiekvienais metais, vaikų dienos centre, adventinis laikotarpis prasideda su pirmosios Advento žvakės įžiebimu. Vaikai kiekvienais metais prisimena Advento tradicijas, Advento sekmadienių reikšmes: I-asis sekmadienis Viltis – žiebiama pranašo žvakė, II-asis sekmadienis kreipia į Tikėjimą – žiebiama Betliejaus žvakė, III-asis sekmadienis kreipia Džiaugsmo link – žiebiama piemens žvakė, IV-asis sekmadienis kreipia į Ramybę – žiebiama angelo žvakė, simbolizuojanti angelų žinią: „Garbė Dievui aukštybėse, o žemėje ramybė jo mylimiems žmonėms!“.

Adventiniu laikotarpiu dienos centras ne tik pakvimpa cinamoniniais sausainiais, bet su dideliu kruopštumu gaminami vaikų darbeliai: atvirutės, rankų darbo dovanėlės tėveliams, skamba Adventinės giesmės.

Veiklos finansuojamos iš diakonijos „Jurbarko sandora“ įgyvendinamo bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės, Jurbarko rajono savivaldybės remiamo projekto „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“.

 

Projekto vadovė Evelina Tamošaitytė