Šv. Velykų belaukiant…

 

 

Dienos užimtumo centre Skirsnemunėje ne tik nerūpestingai žaidžiantys ar besijuokiantys vaikai. Kiekviena diena vaikams kupina ne tik naujų veiklų, bet ir prasmingai praleisto laiko. O kiekviena artėjanti šventė į dienos centrą atneša laukimo ir geros nuotaikos dienas. Tuomet centre užsiėmimuose daug susikaupimo.

Gavėnios laikotarpiu jaunimas jau pradėjo ruoštis ir mąstyti apie artėjančią Kristaus Prisikėlimo šventę. Kaip dekoracijos simbolius savo namams ir dienos centrui, vaikai, gamino kiaušinių dekoracijas juostas lininiu siūlu ir dekoruotas įvairiomis smulkiomis dekoro priemonėmis.

Džiaugiamės, jog vaikų darbeliai, sukurti dienos užimtumo centre, puošia ir šeimos Velykinį stalą.

Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija “Jurbarko sandora” dienos užimtumo centro darbuotojai, artėjančių Šv. Velykų proga,  visiems Vaikų dienos centro vaikučiams ir jų tėveliams bei globėjams linki, kad prisikėlęs Kristus laimintų ir globotų jų šeimas! Palaimintų Šv. Velykų!

Veiklos finansuojamos iš diakonijos „Jurbarko sandora“ įgyvendinamo bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės, Jurbarko rajono savivaldybės remiamo projekto „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“.