Jurbarko ir Bromölla parapijų bendradarbiavimas

 

Po neilgos pertraukos, 2018 m. vasario mėnesį, Jurbarko parapijoje lankėsi Bromölla parapijos atstovai iš Švedijos. Šiais metais kartu su Bromölla parapijos kunigu Staffanu Svenssonu atvyko parapijos atstovė Lena.

Svečiai atvyko su humanitarine parama Skirsnemunės vaikų dienos užimtumo centrui. Džiaugiamės, jog šios parapijų draugystės dėka galime praturtinti ne tik dienos užimtumo centro veiklą, bet ir aprūpinti būtiniausiais reikmenimis skurdžiai gyvenančias šeimas. Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijai „Jurbarko sandora“ skirtoje humanitarinėje pagalboje - daugiausiai buitinės apyvokos daiktai bei kanceliarinės priemonės, žaislai vaikų dienos centrui.

Svečiai atvyko labai trumpam vizitui, tačiau dviejų dienų metu aplankė visus Jurbarko parapijos kun. Mindaugo Kairio vykdomus projektus: Diakonijos centrą Garliavoje, Smalininkų Šeimos gerovės centrą, Jurbarko bendruomeninius vaikų namus, Vilkyškių J. Bobrovskio muziejų.

Dėkojame partnerinei parapijai iš Švedijos už paramą, bendrystę ir džiaugiamės, jog turime partnerių, kuriems yra svarbūs mūsų rūpesčiai.