_______________________________________________________________________________________


         

________________________________________________________________________________

 

Sėkmingai užbaigti 2017 metai vykdant tęstinį projektą „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“

 

 

2017 metais vasario mėnesį pradėtas įgyvendinti tęstinis Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ projektas „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“ sėkmingai užbaigė metus. Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės lėšomis.

 

Šis projektas buvo skirtas Skirsnemunės seniūnijoje gyvenančioms socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams teikiant ugdymo bei dienos socialinės priežiūros paslaugas.

Projekto laikotarpiu vyko nuolatinė diakoninė, socialinė veikla, organizuotos kūrybinės dirbtuvės ir kitos veiklos bei teminiai užsiėmimai, kurių dėka galime pasidžiaugti ne tik mes, bet ir visa miestelio bendruomenė. Ne kiekvienas miestelis gali pasidžiaugti turėdamas tokias sąlygas vaikų pozityviai socializacijai.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir tikimės, jog tęstinis projektas bus pratęstas ir 2018 metams.

 

veliava sandora.jpgLiut.zenkl..pnglogotipas_ministerija.png logotipas_savivaldybe.png