Kalėdinės vaikų dirbtuvės vaikų dienos užimtumo centre

 

 

Likus vos kelioms savaitėms iki šv. Kalėdų visi pradedame svajoti, galvoti apie dovanas. O mūsų mažieji vaikai ypatingai laiko šių švenčių. Kaip ir kiekvienais metais vaikų dienos užimtumo centre rašėme laišką Kalėdų seneliui, tačiau šios kūrybinės dirbtuvės buvo skirtos mūsų artimųjų dovanų gaminimui. Kurių metu vaikai savo dovanėles skyrė savo tėveliams, draugams, seserims ar broliams.

Svarbu galvoti ne tik apie save, bet prisiminti ir savo artimuosius. Edukatorės, muziejininkės Gabijos Viduolytės vadovaujami kūrybinių dirbtuvių metu vaikai gamino dovanų pakuotes. Žinoma, jog pati mieliausia dovana tėvams, vaikų rankų šiluma ir prisilietimu pagaminta dovanėlė.

 

Veiklos finansuojamos iš diakonijos „Jurbarko sandora“ įgyvendinamo bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jurbarko rajono savivaldybės, Jurbarko rajono savivaldybės remiamo projekto „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų vaikams ir jų šeimos nariams“.

 

 

 

 veliava sandora.jpg   Liut.zenkl..png   logotipas_ministerija.png   logotipas_savivaldybe.png