Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“

dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje

veliava sandora

2014 m. spalio 17-18 dienomis Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“  pirmą kartą dalyvavo kasmetinėje paramos akcijoje „Maisto bankas“.

Dvi dienas vykusios akcijos metu sulaukėme 355 aukojimų, buvo paaukota 905 maisto produktai. Šie skaičiai tikrai įspūdingi, todėl kad ištiesų nesvarbu mažoje ar didelėje parduotuvėje renkant paramą, svarbiausia juk - šypsenos ir nuoširdus AČIŪ.

Akcijos metu suaukotas maistas bus skirtas vaikų dienos centro lankytojams taip pat daugiaviakėms, skurdžiai gyvenančioms šeimoms, senyvo amžiaus įmonėms paremti.

Džiaugiamės, jog prie mūsų komandos prisijungė 15 entuziastingų savanorių. Penktadienio ir šeštadienio dienomis savo gerumu pasidalinti panoro: Danutė, Rūta, kunigas Mindaugas, Greta, Gabija, Marija, Edita, Ignas, Aušrinė, Eglė, Ema, Indrė, Rimvydas, Giedrė ir Evelina, kuri buvo grupės koordinatorė.

Džiaugiamės visais, kurie prisidėjo aukodami savo laiką ar nupirkdami taip reikalingų maisto produktų.

Labai smagu, kad prie akcijos prisideda daug įmonių. „Maisto banko“ akcijoje dalyvavome pirmą kartą ir buvo tikrai gera matyti kaip dosniai įmonės aukojo nepasiturintiems. Keisčiausia buvo tai, jog labiausiai prie akcijos prisidėjo mažiausiai pasiturintys, ir seni žmonės. Jie su mielu noru pasiryžo padėti, ir su šypsena aukojo maistą.

Nežinau kas ar šypsenos ar nuoširdus bandravimas, ar nuostabi savanorių komanda lėmė tai, kad tiek maisto produktų surinkome.

Mūsų, kaip diakonijos tarnystė – pagal galimybes suteikti visokeriopą pagalbą stokojantiems, vargstantiems ar laikinai susidūrusiems su sunkumais.