Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija

 

Skirsnemunės vaikų dienos užimtumo centre, daugiausia dėmesio yra skiriama centro tikslui įgyvendinti – plėtoti vaikų socializacijos galimybes, skatinti kultūrinės ir pilietinės brandos ugdymą, ugdyti visavertę asmenybę, gebančią veikti šiuolaikinėje visuomenėje.

Spalio pabaigoje, dienos centrą lankantys vaikai dalyvavo rudeninėje aplinkos tvarkymo akcijoje. Rudeninės talkos metu vaikams buvo iškeltas tikslas padaryti savo aplinką tvarkingą, jaukią ir gražią. Tad šlavėme, grėbėme rudeninius lapus ne tik visoje dienos centro, bet ir greta esančios bažnyčios teritorijose. Aplinkos tvarkymas vaikams nėra svetimas, kadangi tai darome ne pirmą kartą, o ir kasdien laviname savo higieninius įgūdžius centre.

Akcijos metu sutvarkėme visą vaikų dienos  centro ir bažnyčios teritoriją.

Po sunkaus, tačiau prasmingo darbo lauke, visi sugrįžome į savo jaukias patalpas pasivaišinti karštais ir gardžiais užkandžiais, atsigaivinti šilta arbata.

Vaikai šiek tiek pavargo, tačiau buvo laimingi ir gerai nusiteikę, jog dalyvavo šioje gražioje rudeninėje akcijoje ir galėjo prisidėti prie gamtos saugojimo ir aplinkos gražinimo.