Parapijoje svečiavosi krikščioniški baikeriai iš Vokietijos

 

Birželio 9 d. po pietų mūsų parapija sulaukė neįprastų svečių. Ją aplankė baikeriai iš Vokietijos. Tai pirmas toks įvykis per visą mūsų parapijos istoriją.  Iš Vokietijos, Berlyno miesto atvyko 19 motociklininkų. Tarp jų buvo 2 kunigai ir viena kunigė. Visai šiai grupei vadovavo kunigas Bernd Schade. Jurbarkas nebuvo jų galutinis tikslas. Jie keliavo į Sankt Peterburge vyksiančias motociklininkų pamaldas pakeliui aplankydami Lenkjos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus, bei evangeliškas parapijas. Džiugu, kad Jurbarkas buvo jų centru Lietuvoje. Mus aplankę svečiai priklauso draugijai: „Christ und Motorrad“ ( „Kristus ir motociklas“ ). Ši draugija vienija daugybę narių, kurie gyvena Berlyne ar netoli jo , vairuoja motociklą, ir kurių gyvenime didelę reikšmę turi tikėjimas Kristumi. Kai pasidomėjome, kas šios kelionės vadovas, kunigas Bernd atsakė, kad vadovas yra Kristus, o jis tik tas žmogus, kuris primena ir parodo pamiršusiems, kas jų tikrasis ganytojas.

Birželio 10 d. papusryčiavę Jurbarko parapijos namuose svečiai kartu su jaunimu išvyko į Nidą. Svečiai jaunimui padovanojo puikią dovaną – kelionę motociklu. Kitą dieną mūsų svečiai aplankė Panemunės ir Raudonės pilis, Kauną, o paskutinį vakarą kunigo Schades iniciatyva buvo surengtos pamaldos, kuriuose dalyvavo svečiai iš Vokietijos ir mūsų parapijos tikintieji.

Mes labai džiaugiamės, kad mus aplankė tokie svečiai. Kartu praleistas laikas buvo tikrai labai prasmingas ir mes tikimės, kad dar nepaskutinį kartą mūsų parapijos kieme girdėjos motociklų griausmas.

Evaldas Tytmonas