Vėsų šeštadienio, rugsėjo 26 dienos, rytą Jurbarko ev

Jaunimo kelionė į koncertą „Atbudimas 2009”

 

 

 

Vėsų šeštadienio, rugsėjo 26 dienos, rytą Jurbarko ev. - liut. parapijos jaunimas linksmai rinkosi Jurbarko autobusų stotyje. Iš ten užsakytu autobusu išvykome į Vilnių, krikščioniško roko koncertą „Atbudimas 2009“. Šiemet iš Jurbarko važiavome net septyni – tai Milda, Neringa, Živilė, Evaldas, Mantas, Lietuvoje viešintis mūsų draugas iš Vokietijos Pascal ir aš, šio teksto autorė. Kelionė iki Vilniaus neprailgo – susitikę seniai matytus draugus iš Tauragės, Batakių visą kelią smagiai bendravome, žaidėme žaidimus, dalijomės savo naujienomis.

Atvykus į Vilnių, mūsų laukė įdomi ekskursija, kurią, kaip ir visą šią išvyką, suorganizavo Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčios diakonas Karolis Skausmenis. Apsilankėme Arkikatedroje, klausėmės įspūdingo vargonų skambesio ir solistės specialiai mums atliktos giesmės „Ave Maria“. Nusileidę į Arkikatedros požemius galėjome apžiūrėti ekspoziciją. Vėliau, po pietų, ėjome į Gintaro galeriją, išgirdome pasakojimą apie gintaro susidarymą, apžiūrėjome įdomias inkliuzų, gintarų kolekcijas. Po to dar vaikštinėjome po Vilniaus senamiestį, pamatėme Užupio angelą, skaitėme žymiąją Užupio konstituciją. Galiausiai 18 val. parskubėjome į Vilniaus ev. – liut. bažnyčią, kurios kiemelyje vyko „Atbudimas 2009“. Koncertavo 4 grupės: svečiai iš Latvijos, grupė „Gyvai“, kauniečiai „Quest Rising“ ir renginio organizatoriai grupė „Ashtrey“. Linksmai šokome ir dūkome. Pasibaigus kooncertui užėjome į Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčią – visi norėjome sugiedoti keletą giesmių, susikaupti maldai ir padėkoti už puikią dieną ir nuostabiai praleistą laiką. Galiausiai turėjome atsisveikinti su draugais iš Vilniaus, Klaipėdos ir iškeliauti. Pagaliau po 3 valandų kelio pavargę, bet smagūs ir kupini įspūdžių grįžome namo.

Ši kelionė mums visiems buvo labai įdomi, įsimintina ir prasminga. Labai džiaugiamės, kad ji buvo suorganizuota ir kad po jos sustiprėjo mūsų tikėjimas, noras šlovinti Dievą ir burtis dar aktyvesnei bendrai jaunimo veiklai.

 

Julija Jokšaitė